همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی چه ویژگی هایی دارد؟

شرکت حمل و نقل بین المللی خوب خدمات مشتری محور ارائه می‌دهد

گاهی اوقات در حمل و نقل داخلی محصول ممکن است شرایطی خاصی به وجود آید که برخی از مشتریان درخواست متفاوتی از شرکت حمل و نقل داشته باشند. حال تصور کنید که حمل و نقل کالا و سفارش‌ها ورای مرزها و بین‌المللی است. معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی معمولا خدمات مشتری محوری ارائه می‌دهد. حال این خدمات می‌تواند شامل زمان تحویل سریع و نوع متفاوت بسته‌بندی باشد. آن‌ها معمولا با توجه به نیاز مشتریان کاملا انعطاف‌پذیر هستند. شناخت و رفع نگرانی‌های مشتریان جنبه مهمی از خدماتی است که یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی همواره در صدد به دست آوردن آن است.

 

 

خدمات مشتری محور ارائه دهد

در مورد نمایندگان شرکت حمل و نقل معتبر بین‌المللی، تاجران باید مطمئن شوند شرکتی که در نظر گرفته‌اند، خدمات مشتری درجه یک دارد. هر شرکت حمل و نقل قابل اعتماد می‌داند که خدمات خوب به مشتریان ضروری است. به هر حال، اگر آنها تجربه زیادی در حمل و نقل هم داشته باشند، مجبور شده‌اند با مشتریانی از همه اقشار کار کنند. تنها راه سازماندهی به شرکت‌هایی که حجم وسیعی از حمل و نقل بین‌المللی را دارند، ارائه خدمات عالی به مشتریان است. همچنین، هنگامی که به دنبال معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی هستید، مطمئن شوید که مشتریان سابق آن‌ها نظرات خوبی دارند.

شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر صرفه جویی در هزینه شما می‌کند

یک عامل همیشه مهم برای واردکنندگان، میزان بودجه‌ای است که برای حمل و نقل واردات خود در نظر می‌گیرند. آن‌ها به این موضوع فکر می‌کنند که چقدر باید هزینه کنند و در انتها با کدام روش حمل و نقل  قرار است محموله‌های خود را از کشور تامین‌کننده وارد کنند. معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی هزینه‌های اضافی را کاهش می‌دهد و حتی راه‌هایی را پیشنهاد می‌کند که مشتریان می‌توانند پس‌انداز هم داشته باشند. آن‌ها مطمئن می‌شوند که مدل قیمت‌گذاری هزینه‌ها کاملا رقابتی و به سود مشتریان چیده می‌شود. آن‌ها برای جلوگیری از هزینه‌های بیش از حد در حمل و نقل بین‌المللی بودجه‌ای واقع‌بینانه برنامه‌ریزی می‌کنند.

صرفه جویی در هزینه

 

 

 

آن‌ها بودجه‌ای را در نظر می‌گیرند که مانع از دست دادن سود هر چند اندک مشتریان نمی‌شود. اگر محصولات واردکنندگان دارای حاشیه سود پایینی است، مطمئن می‌شوند که هزینه حمل و نقل برای تاجران مشکلی ایجاد نمی‌کند. آن‌ها با توجه به حاشیه سود محموله‌ها، یک نرخ انعطاف‌پذیر ارائه می‌دهند. نرخ انعطاف‌پذیر شرکت معتبر حمل و نقل بین‌المللی بر اساس خدمات متنوعی مانند تحویل سریع یا حتی یک سرویس اشتراک تحویل پیشنهاد شود. آن‌ها با اطمینان کامل به آنچه که مشتریان می‌خواهند و انتظار دارند، خدمات ارائه می‌دهند.آن‌ها در مورد خدمات قابل اجرا واقع‌بین هستند، اما یک سرویس تحویل خوب را همیشه در اولویت قرار می‌دهند.

ارائه چندین گزینه حمل و نقل در بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی این است که بیش از یک گزینه حمل و نقل دارند. معمولا بیشتر این شرکت‌ها به خدمات حمل و نقل هوایی، دریایی و ریلی دسترسی دارند. یعنی با توجه به حجم، نوع بار و اینکه چه روشی برای حمل بار آن‌ها مناسب است، به مشتریان پیشنهاد می‌دهند. آن‌ها به تاجران حق انتخاب می‌دهند تا بتوانند بهترین تصمیم را برای حمل بار خود بگیرند. هر مشکلی که در حین ارسال کالا با هر روشی رخ دهد، همه مسایل را خود پیگیری می‌کنند.

ارائه چندین گزینه حمل و نقل

اگر به دنبال شرکتی هستید که حمل و نقل بین‌المللی داشته باشد، بهتر است شرکتی را پیدا کنید که چندین گزینه برای ارسال کالاهای شما ارائه می‌دهد. برخی از مسیرها می‌‌توانند بسیار دشوار باشند، به خصوص اگر باید در زمان محدودی طی شوند. به همین دلیل است که امکان ارسال کالا به کشور دیگر از طریق هوا یا دریا برای هر شرکت بزرگ حمل و نقل ضروری است.

 

 

شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر تجربه کافی دارد

اولین ویژگی که تاجران و واردکنندگان باید به دنبال آن باشند، یک شرکت حمل و نقل بین المللی از تجربه کافی برخوردار است. آن‌ها بخش مهی از شهرت خود را با تجربه می‌سازند. برخی از شرکت‌های معتبر حمل و نقل بین‌المللی چه در سطح داخلی و چه در سطح جهانی، از سال‌ها تجربه برخوردارند. البته این موضوع به این معنی نیست که همه کارگران فعال در شرکت حمل و نقل هم با تجربه هستند، اما استراتژی و شیوه کاری تعیین شده برای آن‌ها بی‌تردید بر اساس سال‌ها تجربه کاری مجموعه خواهد بود.

وقت‌شناسی

یکی دیگر از ویژگی‌های شرکت حمل و نقل بین‌المللی معتبر وقت‌شناسی است. به هر حال، داشتن خدمات حمل و نقل مناسب به این معنی است که تاجران و واردکنندگان می‌توانند کالای ارسال شده را در زمان توافق شده تحویل بگیرند.

وقت‌شناسی

ممکن است که گاهی به دلایل مختلف و شرایط پیش‌بینی نشده، تاخیر وجود داشته باشد. اما آن‌ها معمولا دلیل قانع‌کننده‌ای برای تاخیرهای خود دارند و راه‌حلی هم برای این موضوع در نظر می‌گیرند. اگر با شرکت حمل و نقل بین‌المللی در ارتباط هستید که دلایل موجهی برای تاخیر ندارد، باید بدانید که این شرکت احتمالاً سیاست سستی در وقت‌شناسی دارد.

شرکت حمل و نقل بین المللی عالی خدمات ترخیص کالا از گمرک ارائه می‌دهد

از ویژگی‌های مهم معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی ارائه خدمات ترخیص کالا از گمرک است. معمولا برخی از شرکت‌ها این سرویس را ندارند، در این صورت شرایط تحویل کالا برای تاجران و واردکنندگان سخت‌تر خواهد شد. تصور کنید که باید کالاهای سفارشی خود را سریعا تحویل بگیرید، در صورتی که شرکت حمل و نقل بین المللی خدمات ترخیص کالا از گمرک را نداشته باشد، زمان تحویل باز هم با تاخیر خواهد بود.

خدمات ترخیص کالا از گمرک ارائه می‌دهند

یکی از عواقب تاخیر در تحویل کالا می‌تواند منجربه از دست دادن مشتریان فعلی شما باشد. این موضوع را به خاطر بسپارید که تحویل به موقع سفارش همیشه برای مشتریان در اولویت قرار دارد و به ماندگاری آن‌ها نیز کمک خواهد کرد. خوشبختانه در حال حاضر چندین شرکت حمل و نقل معتبر وجود دارد که هم به عنوان باربری و هم کارگزار ترخیص کالا از گمرک کار می‌کنند.

آگاهی دادن به مشتری از روند حمل و نقل در شرکت حمل و نقل بین المللی

یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی معتبر و با عملکرد خوب بسیار خوشحال خواهد شد که روند ارسال و تحویل کالا را برای واردکنندگان و تاجران توضیح دهد و آن‌ها را در مورد تمام جزئیات مطلع کند. بنابراین، هنگام صحبت با نماینده شرکت، سعی کنید بفهمید که آیا آنها سعی دارند چیزی را پنهان کنند یا خیر. اگر شرکتی سعی می‌کند که فرآیند را برای شما توضیح ندهد یا چیزی را از شما مخفی کند، باید به اعتبار چنین شرکت حمل و نقلی شک کنید.

کمپانی  حمل و نقل بین المللی از همه مدارک قانونی برخوردار است

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی این است که دارای مجوز، بیمه و گواهی نامه باشد. این به یک شرکت وضعیت معتبری می‌دهد، اگر شرکتی مجوز فعالیت نداشته باشد، نه تنها ارائه‌دهنده خدمات با مشکل مواجه می‌شود، بلکه هیچ تضمینی برای تحویل سالم کالاهای خود نخواهید داشت و اگر مشکلی پیش بیاید، آن‌ها نمی‌توانند موانع را بردارند.

مجوز داشتن برای یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی به معنای قانونی بودن آن است. یعنی همه فعالیت‌ها به صورت قانونی انجام می‌شود. در نهایت، این شرکت باید به یک شبکه حمل و نقل خوب در سطح جهانی دسترسی داشته باشد. تمام شرکت‌های برتر در صنعت حمل و نقل بین‌المللی دارای شبکه حمل و نقل خوبی هستند که آنها را قادر می‌سازد تا کالاها را به هر نقطه از جهان تحویل دهند.

اگر شرکتی برای مدت طولانی در این حوزه کار می‌کند، بی‌تردید یک شبکه ارتباطی مناسب در سطح جهانی تشکیل داده است. بنابراین باید مطمئن شوید که به دنبال شرکت‌های با تجربه با شبکه حمل و نقل جهانی قابل اعتماد باشید تا کالاهای شما به موقع به مقصد مورد نظر برسد.

شرکت حمل و نقل بین المللی بهتر به سرویس‌های ردیابی دسترسی دارد

حمل‌ونقل بین‌المللی بیشتر از تحویل داخلی بار زمان می‌برد. انتظار طولانی می‌تواند به کابوسی از ناامیدی برای واردکنندگان تبدیل شود؛ زیرا نمی‌توانند ببینند چه اتفاقی برای محموله‌های خریداری شده آن‌ها در حال حمل و نقل می‌افتد. از طرفی هم نمی‌توانند دریابند که محموله‌های آن‌ها در چه مرحله‌ای است و چقدر تا مقصد فاصله دارد.

این باعث می‌شود که قابلیت‌های ردیابی بسته‌ها عاملی حیاتی برای تصمیم‌گیری در مورد معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی در نظر گرفته شود.

به سرویس‌های ردیابی دسترسی دارند

وانیکس بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی در ایران

وانیکس یک شرکت بازرگانی معتبر و با تجربه در تهران است که با دسترسی داشتن به معتبرترین شرکت حمل و نقل بین المللی، شرایط تجارت و واردات را آسان کرده است. با اتکا به تجربه چندین ساله این شرکت می‌توانید واردات از چین، هند و دبی را تجربه کنید. همه فرآیند واردات کالا به صورت قانونی و برای جلب اعتماد واردکنندگان پس از ثبت سفارش چک تضمینی ارائه داده می‌شود.

کافی است که به وب‌سایت معتبر وانیکس مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش و طی شدن فرآیند ترخیص و گمرکی در کارخانه یا هر مکان دیگر کالاهای سفارشی خود را تحویل بگیرید.

سئوالات متداول درباره شرکت حمل و نقل بین المللی

برای حمل و نقل بار خود به چه شرکت و یا اشخاصی اطمینان کنیم؟

در صورت داشتن قصد واردات با شرکت‌هایی که دارای سابقه و اعتبار کافی هستند کار کنیم. این شرکت‌ها معمولا مکان‌هایی ثابت و دارای دفاتر و انبارهایی در خارج از شرکت می‌باشند. سابقه‌ انها بیش از ۵ سال و شرط کار با آنها قراردادهایی قانونی و محکم می‌باشد. یکی دیگر از خدماتی که این شرکت‌ها انجام می‌دهند بیمه صد در صدی مرسوله می‌باشد. که در صورت سرقت خسارت و آسیب کلیه ضرر و زیان مشتری خود را در کمترین زمان ممکن پرداخت می‌نمایند.

شرکت‌های بزرگ بازرگانی با توجه به اعتبار و توان مالی بالایی که دارند برای سهولت در امر واردات و صادرات دفاتر و انبارهایی در کشورهای مبدا تدارک دیده‌اند. این موضوع باعث می‌شود شما از جدیت و اعتبار آنها مطلع شوید. در بعضی اوقات دیده شده که تاجران و مشتریان کالای خود را به یک شخص می‌سپارند. این موضوع بسیار خطرناک و مستعد خطرات فراوانی می‌باشد. حتی‌المقدور برای حمل و نقل بار خود از یک مجموعه و یا شرکت استفاده کنید. شرکت وانیکس با سابقه ۱۰ ساله در امور بازرگانی و عقد قراردادهای قانونی به همراه چک تضمین به ارزش کل کالای مشتری فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

در صورت آسیب و خسارت به کالای شما شرکت‌های حمل و نقل چه وظایفی دارند؟

وظیفه یک شرکت معتبر و قانونی در صورت آسیب و خسارات در حین حمل و نقل بار مشتری خود این است که در سریع ترین زمان ممکن خسارات وارد شده را بصورت نقدی و فوری پرداخت نماید. این عمل باعث می‌شود در دراز مدت حتی مشتری که کالای آن در حین حمل آسیب و یا خسارت دیده است مشتری دائم آن شرکت شود و در نهایت اعتبار بالایی در میان بازرگانان کسب نماید.

شرکت‌های وارداتی و صادراتی به غیر از حمل و نقل کالا چه خدمات دیگری به مشتریان خود ارائه می‌دهند؟

شرکت‌های معتبری همچون مجموعه وانیکس علاوه بر خدمات حمل و نقلی خدمات دیگری را هم به مشتریان محترم خود ارائه می‌دهد. یکی از خدماتی که مجموعه وانیکس در راستای واردات و صادرات انجام می‌دهد خدمات فورواردر و همچنین تامین کالای مورد نظر مشتری می باشد. به این صورت که مشتری بدون حضور فیزیکی در کشور مبدا کالای مورد نظر خود را از طریق کارشناسان بخش بازرگانی خریداری و تامین می‌کند.

از دیگر خدماتی که مجموعه وانیکس برای رفاه حال مشتریان خود انجام می‌دهد حواله ارز از طریق صرافی‌های قانونی و مورد اطمینان این شرکت در ایران است. این خدمات هیچ‌گونه منفهت مالی برای شرکت ندارد و صرفا برای تسریع در امر واردات و صادرات مشتریان خود می‌باشد.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *