همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون

از طرفی اشخاصی مثل کارمندان و صاحبان کسب‌وکار نیز هرکدام روی بازاری سرمایه‌گذاری می‌کنند. بازارهایی مثل زمین و ملک، خودرو، طلا و سکه، بازارهای مالی و بورس داخلی و بین‌المللی از جمله مواردی هستند که تعداد زیادی از افراد روی آنها سرمایه‌گذاری می‌کنند. به همین دلیل پاسخ به سوال بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون بسیار اهمیت دارد و می‌توان پاسخ به آن را برای کسی که می‌خواهد با ۹۰ میلیون سرمایه، روی کالایی سرمایه‌گذاری کند مهم‌ترین سوال مالی زندگی‌اش دانست.

 

 

ضرورت سرمایه گذاری

همه ما از اهمیت بالای سرمایه‌گذاری خبر داریم. به همین خاطر است که همیشه در حال برنامه‌ریزی برای آینده خود هستیم. دانش آموز یا دانشجویی که در حال صرف وقتش است تا مدرکی تخصیلی به دست آورد در حال سرمایه‌گذاری روی آینده خودش است. آینده‌ای که در آن بتواند با مدرکی که کسب کرده در جایی مناسب مشغول به کار شود و اهدافش را تحقق ببخشد.کارمندی که روزی ۱ ساعت اضافه‌کاری را به جان می‌خرد تا پس‌اندازش بیشتر شود به این امید این کار را انجام می‌دهد که روزی با پس‌اندازش یک سرمایه‌گذاری مناسب انجام دهد. همه ما می‌دانیم اگر از داشته‌های خود خرج سرمایه‌گذاری نکنیم، نمی‌توانیم آینده خود را بهتر کنیم. با این حال هنوز هم مشخص نیست که بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون تومان کدام است. برای اینکه مشخص کنیم بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون کدام است لازم است انواع بازارهایی که می‌توان در آنها سرمایه‌گذاری انجام داد را بررسی کنیم. عموما پیشنهاداتی که برای سرمایه‌گذاری وجود دارد عبارتند از:

ضرورت سرمایه گذاری

بازار ملک و زمین، بازار خودرو ، بازار طلا و سکه و البته بازارهای مالی مثل بورس و فارکس. اما یک سرمایه‌گذاری مناسب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا بتوان آن را بهترین دانست؟ آیا زودبازده بودن آن مهم است؟ آیا باید ریسک اندکی داشته باشد؟ آیا اگر نیاز به دانش تخصصی نداشته باشد بهتر است یا اینکه نیازمند دانش و اطلاعات باشد؟ در ادامه با بررسی تک تک این موارد براساس بازارهای پیشنهاد شده برای سرمایه‌گذاری سعی می‌کنیم پاسخ مناسبی برای بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری با ۹۰ میلیون تومان بیابیم.

 

 

ویژگی‌ های بهترین سرمایه گذاری

بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون چه ویژگی‌هایی دارد؟ عموما صفت بهترین برای موضوعی به‌کار می‌رود که برای اکثریت مردم منفعت داشته باشد، انجام دادن آن ساده باشد، وقت زیادی از افراد نگیرد و البته استرس‌زا نباشد. با توجه به این موارد می‌توان هر کدام از بازارهای پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری را بررسی کرد و آنکه همه این ویژگی‌ها را باهم دارد به عنوان بهترین گزینه انتخاب کرد. در ادامه این کار را انجام می‌دهیم.

بازار ملک و مسکن

یکی از بهترین بازارها برای سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون تومان عبارت است از بازار ملک و مسکن. از کودکی به ما گفته شده که زمین و خانه سرمایه است. اما چرا؟ عموم کسانی که به این نتیجه رسیده‌اند به خاطر دارند که زمانی موقعیت خرید زمینی یا خانه‌ای داشته‌اند که امروزه قیمت آن حدود ۱۰ برابر شده است.به همین خاطر آن را بهترین سرمایه‌گذاری می‌دانند. اما مدت زمانی که سرمایه شما در طی یک سرمایه‌گذاری در ملک یا زمین ممکن است ۱۰ برابر شود چیزی بیش از ۱۰ سال است! هرچند سرمایه‌گذاری روی ملک و زمین با ارزش است، اما مدت زمانی که باید بگذرد تا نتیجه‌بخش بودن آن مشخص گردد بسیار زیاد است. به همین دلیل ویژگی کوتاه‌مدت بودن را ندارد و از گزینه‌ها کنار گذاشته می‌شود.

 

 

بازار خودرو

بازار خودرو گزینه بعدی برای بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون است. با ارزش بودن سرمایه‌گذاری روی بازار خودرو را از زبان کسانی شنیده‌ایم که کارشان این است. یعنی در کار خریدو‌فروش خودرو هستند و از این راه سرمایه‌شان را در عرض چند سال چند برابر کرده‌اند. اما آیا این نسخه، یعنی سرمایه‌گذاری روی ماشین و به اصطلاح خرید و فروش خودرو برای همه قابل توصیه به عنوان بهترین سرمایه‌گذاری هست؟ قطعا خیر.

ویژگی‌ های بهترین سرمایه گذاری

چرا که برای سرمایه‌گذاری روی خودرو شما باید در مرحله اول از فروش آن با قیمتی بیشتر در آینده اطمینان داشته باشید و این اطمینان فراهم نمی‌شود مگر اینکه شما تخصص فنی در شناخت خودروها داشته باشید. یعنی باید خودروها را از نظر فنی بطور کامل بشناسید تا بتوانید تضمین کنید که در آینده با قیمتی بیشتر به فروش می‌رسند. پس این مورد را هم می‌توان از گزینه‌ها کنار گذاشت.

بازار طلا و سکه

آیا تا به حال بازار سکه و طلا را رصد کرده‌اید؟ از بالا و پایین شدن قیمت آنها خبر دارید؟ اگر فقط برای یک ماه به صورت امتحانی این بازارها را دنبال کنید متوجه خواهید شد که نوسان قیمت در آنها بسیار زیاد است. گاهی در عرض دو روز هر گرم طلا ۲۰۰ هزار تومان هم افت پیدا می‌کند. از آن سمت افزایش قیمت‌ این بازارها هم بسیار شدید است.

مثلا سکه طرح جدید در سال ۹۸ افزایش قیمت بسیار زیادی تا حدود ۴ میلیون تومان داشت اما ناگهان در اوایل سال ۹۹ افت قیمت پیدا کرد و بعد حدود یکسال با قیمت ثابت رشد کرد. اگر کسی اواخر سال ۹۸ خرید سکه را به عنوان بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون معرفی انتخاب می‌کرد، درعرض یکسال شاهد کاهش سرمایه‌اش به اندازه زیادی می‌شد و احتمالا استرس بسیار زیادی را تجربه می‌کرد. نتیجه کلی که می‌توان از این بررسی گرفت این است که سرمایه‌گذاری روی این بازار نیاز به دانش بسیار زیادی در زمینه شناخت بازار دارد.

 

 

همین موضوع در مورد سرمایه‌گذاری روی بازار بورس ایرانی و خارجی هم صادق است. یعنی ورود به این بازارها نیز به عنوان یک سرمایه‌گذار نیاز به یک دانش قبلی در تحلیل نمودارها و پیش بینی نسبی افزایش و کاهش قیمت‌ها دارد.

به همین دلیل اگر در این زمینه دانش ندارید، سرمایه‌گذاری روی این بازار برای شما سراسر استرس خواهد بود. چراکه ممکن است امروز یک سهام بخرید اما ناگهان از فردا با سقوط سنگین آن روبرو شوید؛ بنابراین برای عموم مردم بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون به‌هیچ وجه سرمایه‌گذاری روی بازارهای مالی داخلی یا خارجی نیست.

شرکت وانیکس و واردات و صادرات

بدون مقدمه بگوییم که بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون تومان، سرمایه گذاری روی خود بازار است! اما منظورمان چیست؟ آیا پیشنهاد ما این است که کالا از بازار بخریم و انبار کنیم؟ خیر. کالاهای موجود در بازار منبع تامینی دارند. اما تابه‌حال کنجکاو شده‌اید بدانید این منبع تامین کالاهای بازار کدام است؟

مثلا به نظرتان گوشی‌های هوشمند موجود در بازار از کجا تامین می‌شوند؟ اگر کمی تحقیق کنید متوجه خواهید شد که ۹۰ درصد کالاهای موجود در بازار از کشورهای خارجی تامین می‌شوند. پس بهترین سرمایه‌گذاری این است که روی واردات کالا سرمایه‌گذاری کنید. اما چرا؟

اگر شما روی تامین اجناس موجود در بازار از راه واردات سرمایه‌گذاری کنید، آنگاه خیالتان از برآورده شدن ویژگی‎هایی که برای بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون تومان نام بردیم راحت خواهد بود. چرا که اولا در مدت کوتاهی اجناس وارداتی با قیمتی بیشتر به‌فروش می‌رسد.

همچنین استرس واردات روی شما نخواهد بود، چراکه شرکت بازرگانی وانیکس تمام کارهای واردات و فروش اجناس را انجام خواهد داد و شما تنها سرمایه‌گذار خواهید بود. از همه مهم‌تر اینکه انجام این سرمایه‌گذاری هیچ نیازی به تخصص و دانش ویژه‌ای ندارد؛ چرا که انجام کلیه این عملیات به عهده شرکت وانیکس است.

شرکت وانیکس و واردات و صادرات

واردات با وانیکس

برای اینکه بتوانید بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون تومان انجام دهید می‌توانید در انجام واردات کالا با وانیکس سرمایه‌گذاری کنید. شرکت وانیکس در امر واردات کالاهایی مثل لوازم خانگی، گوشی هوشمند، قطعات خودرو و لوازم یدکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک و کفش، قطعات صنعتی و خودرو، قطعات الکترونیکی، انواع خوراکی  و مواد اولیه تخصص دارد. به همین دلیل می‌توانید با خیال راحت سرمایه خود را به شرکت وانیکس سپرده و در سود حاصل از واردات کالای این شرکت شریک شوید.

 

 

حرف آخر

در این مقاله توضیحات کاملی راجع به اینکه بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون تومان کدام است ارائه دادیم. اینکه بتوان از قبل ویژگی‌های بهترین سرمایه‌گذاری را مشخص کرد و بعد براساس آن اقدام به بررسی انواع آن نمود به ما کمک می‌کند تا بتوانیم انواع سرمایه‌گذاری مثل بازار مسکن، خودرو، طلا و بازارهای مالی را بررسی کرده و در نهایت به این نتیجه برسیم که بهترین سرمایه‌گذاری همان سرمایه‌گذاری روی تامین کالاهای موجود در بازار یعنی واردات اجناس است.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *