همین حالا تماس بگیرید (هر ساعت از شبانه روز)

بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون

عده‌ای از افراد معتقدند که اصلا چه لزومی دارد سرمایه‌گذاری کنیم؟ اگر فرضا درآمد ما ۲۰ میلیون در ماه است و می‌توانیم ماهی ۱۰ میلیون تومان آن را پس‌انداز کنیم، در این صورت چه نیازی به سرمایه‌گذاری است؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم و البته توضیح خواهیم داد که بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون تومان کدام است؟

 

 

چرا سرمایه گذاری کنیم

در مقدمه توضیح دادیم که عده‌ای معتقدند که اگر می‌توان مقداری از حقوق را بصورت ماهانه کنار گذاشت و پس‌انداز کرد، دیگر چه نیازی به سرمایه‌گذاری است؟ این فکر از نظر اقتصادی اشتباه است. چراکه با پس‌انداز کردن نمی‌توان به یک سرمایه بزرگ در مدت زمانی کوتاه دست یافت.فرض کنید شما برنامه‌ریزی کرده‌اید که با کنار گذاشتن مبلغی حدود ۱۰ میلیون درماه، سر یکسال ماشین بخرید. همچنین فرض کنید از لحظه‌ای که این تصمیم را می‌گیرید قیمت خودرو درست برابر با مبلغی است که قرار گذاشته‌اید پس‌انداز کنید، یعنی ۱۲۰ میلیون تومان.شما با خیال راحت شروع به پس‌انداز کرده و درست سر یکسال به ۱۲۰ میلیون تومان پس‌انداز دست می‌یابید، اما مشاهده می‌کنید که قیمت خودروی مورد نظر شما ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است. در این صورت سرمایه شما در طول یکسال ثابت مانده اما قیمت اجناسی که نیاز دارید بخرید مثل خودرو، افزایش یافته است.

پس صرفا پس‌انداز کردن شما را به اهداف موردنظرتان نمی‌رساند. اما چاره چیست؟ راه‌حل این موضوع که بتوان درآمد خود را به گونه‌ای پس‌انداز کرد تا در آینده بیشتر شود، پس انداز کردن است. به نظرتان اگر همان شخص که بعد از یکسال ۱۲۰ میلیون تومان پس‌انداز کرده باز هم به همین روند ادامه دهد، می‌تواند سال بعد خودرو بخرد؟ قطعا خیر.

چرا سرمایه گذاری کنیم

چرا که باز هم سرمایه‌اش کم‌تر از قیمت خرید اجناس خواهد بود. پس بهتر است آن را صرف خرید کالایی کند که احتمالا تا یکسال بعد سرمایه‌اش را چند برابر کند. نام این کار سرمایه‌گذاری است. اگر شما هم ۸۰ میلیون تومان پس‌انداز کرده‌اید، در ادامه مقاله با ما باشید تا بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون تومان را به شما معرفی کنیم.

 

 

بهترین پیشنهادات برای سرمایه گذاری

هرنوع سرمایه‌گذاری اگر عاقلانه و سنجیده شده باشد، خوب است. اما در میان سرمایه‌گذاری‌های خوب همیشه یک بهترین وجود دارد. برای پس‌انداز ۸۰ میلیون تومانی گزینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری پیشنهاد می‌شود. مثلا خرید ملک و زمین، خرید خودرو، خرید طلا و سکه یا مثلا سرمایه‌گذاری روی بازارهای مالی مختلف. اما از میان این بازارها کدامشان بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون تومان محسوب می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال باید همه را بررسی کنیم و یک نتیجه‌گیری کلی بگیریم که چرا هیچ‌کدام بهترین نیستند. بهترین سرمایه گذاری را بعد از بررسی این بازارها و در آخر مقاله معرفی می‌کنیم. اما فعلا باید دلیل اینکه چرا این بازارها مناسب‌ترین سرمایه گذاری با پس‌انداز ۸۰ میلیونی نیستند را بدانیم.

خرید زمین و خانه

قطعا خرید خانه و زمین جزو بهترین سرمایه‌گذاری‌ها است. چرا که قیمت خانه و زمین همیشه افزایشی بوده و اگر شانس با شما یار باشد و یک زمین یا خانه با موقعیت عالی خریداری کنید طوری‌که در آینده قیمتش چند برابر شود، آنگاه سرمایه‌گذاری شما بسیار نتیجه‌بخش خواهد بود. اما آیا می‌توان سرمایه‌گذاری روی زمین و خانه را برای همه پیشنهاد کرد طوری‌که بهترین سرمایه گذاری ۸۰ میلیون تومان باشد؟ قطعا خیر. چرا که اولا سرمایه‌گذاری روی زمین و خانه تا حد زیادی نیاز به زمانی طولانی مدت برای نتیجه‌بخش بودن دارد و از طرفی شانس هم باید با شما یار باشد تا قیمت خانه یا زمینی که خریداری می‌کنید رشد خوبی داشته باشد.اگر می‌توانید تا بالای ۵ سال صبر کنید که سرمایه‌تان با سرمایه‌گذاری روی زمین و خانه بیشتر شود، اشکالی ندارد. اما ممکن است در طول همین ۵ سال به بالا هم رشد چندانی نکند. پس بهتر است این گزینه را نادیده گرفته و به سایر گزینه‌ها بپردازیم.

 

 

خرید خودرو

همه ما عده زیادی از افراد را می‌شناسیم که کارشان خرید و فروش خودرو است. در واقع این افراد با سرمایه‌گذاری روی خودرو در حال کسب درآمد و افزایش سرمایه خود هستند. از آنجایی هم که بعد از خرید خودرو سریعا آن را به‌فروش می‌رسانند (با قیمتی بیشتر) پس به نظر این سرمایه‌گذاری مشکل سرمایه‌گذاری روی زمین و خانه را نداشته و زودبازده است.

اما در این بازار یک نکته دیگر وجود دارد که باید به آن توجه کنید. سرمایه‌گذاری روی خودرو زمانی ثمربخش است که اطلاعات فنی مناسبی از اوضاع خودرویی که قصد دارید بخرید داشته باشید.

یعنی اطلاعات فنی است که تعیین می‌کند آیا معامله شما یک سرمایه‌گذاری موفق خواهد بود یا ضرربخش. اشخاصی هم که در این کار هستند و از آن کسب درآمد می‌کنند در مرحله اول اطلاعات فنی مناسبی از خودرو دارند و می‌دانند که اگر این خودرو را بخرند به خاطر اوضاع فنی مناسبش سرمایه‌گذاری مناسبی محسوب شده و در آینده برایشان سوددهی خواهد داشت. پس از آنجا که اکثر افراد این دانش فنی را ندارند، نمی‌توان بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون را سرمایه‌گذاری روی خودرو دانست.

بهترین پیشنهادات برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری روی طلا و بازار مالی

هر کالای با ارزشی که مردم برای حفظ سرمایه‌شان آنها را خریداری کرده یا مطمئن هستند در آینده افزایش قیمت مناسبی خواهد داشت را جزو کالاهای موجود در بازار مالی حساب کنید. مثلا طلا مشهورترین این کالاها است که نوسانات قیمت باعث شده عده زیادی از متخصصان روی آن سرمایه‌گذاری کنند.

همچنین بازارهای مالی دیگر مثل کالاهای موجود در بورس ایران یا بورس بین‌الملل هم محل‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری افراد محسوب می‌شود. اما چه کسانی باید وارد سرمایه‌گذاری در این بازارهای مالی مثل طلا و سکه شوند؟ همه مردم می‌توانند وارد سرمایه‌گذاری در این بازارها شوند، اما تنها افراد متخصص در امور بازارهای مالی شانس نتیجه گرفتن دارند.

چرا که شما باید قبل از سرمایه‌گذاری روی این موارد از دانش لازم برای بررسی افزایش احتمالی قیمت طلا یا سهامی که خریده‌اید برخوردار باشید بعد برای سرمایه‌گذاری روی آن اقدام کنید. به همین دلیل این موارد را نیز نمی‌توان بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون به حساب آورد.

سرمایه گذاری روی واردات و صادرات با شرکت وانیکس

حال که دریافتیم بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون تومان نه بازار مسکن و ملک است، نه بازار خودرو و نه بازارهای مالی و طلا، پس چه گزینه‎‌ای باقی می‌ماند؟ پیشنهاد ما چیزی است که همیشه جلوی چشمان همه ماست اما به آن توجه زیادی نمی‌کنیم: بازار. به نظرتان اجناس موجود در بازار از کجا تامین می‌شوند؟

هر کالایی که دوست دارید در ذهنتان مجسم کنید (مثل گوشی هوشمند یا لوازم خانگی)، این کالاها در کجا ساخته شده و چگونه وارد فروشگاه‌ها شده است؟ جواب آن ساده است: واردات. بالای ۹۰ درصد اجناس موجود در بازارهای ایران وارداتی هستند و شرکت‌های وارداتی آنها را برای فروشندگان وارد می‌کنند.

اما چگونه می‌توان در واردات کالاها یا صادرات آنها سرمایه‌گذاری کرد؟ شرکت وانیکس که یکی از معتبرترین شرکت‌های بازرگانی ایران است این امکان را فراهم کرده که شما بتوانید با ۸۰ میلیون تومان در بخش واردات کالاها یا صادرات اجناس ایرانی به کشورهای خارجی سرمایه‌گذاری کنید. اما چرا این سرمایه‌گذاری بهترین است؟ جواب سوال شما در چند بخش قرار گرفته: واردات توسط شما انجام نمی‌شود که نیاز به تخصص داشته باشد، اجناس وارداتی توسط خود شرکت وانیکس به بازار تحویل داده می‌شود؛ پس نگرانی از روی دست واردکننده ماندن ندارید، در نهایت هم اینکه متقاضی این کالاها مردمی هستند که همیشه در بازار مشغول خرید هستند، مثل من و شما. پس سریعا سرمایه شما با سودش بازخواهد گشت.

 

 

واردات با وانیکس

همانطور که گفتیم شرکت وانیکس هم در واردات کالاها فعالیت دارد و هم در صادرات آنها. شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری روی بخش واردات کالا توسط وانیکس بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون تومان را داشته باشید و کالاهایی مثل گوشی هوشمند، لوازم خانگی، قطعات خودرو و لوازم یدکی، لوازم پلاستیکی، لوازم آرایشی و بهداشتی یا پوشاک وارد کشور کنید. تمام مراحل واردات از خرید اجناس، انتقال آنها از کشور خارجی به ایران و ترخیص کالاها توسط خود شرکت وانیکس انجام می‌شود.

سرمایه گذاری روی واردات و صادرات با شرکت وانیکس

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم هرآنچه لازم است راجع به سرمایه‌گذاری بدانید را برای شما توضیح دهیم. همچنین سوال اصلی مقاله یعنی بهترین سرمایه گذاری با ۸۰ میلیون تومان کدام است را هم پاسخ دادیم.

 

 

متوجه شدیم با اینکه بازارهای زیادی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد، اما خود بازار یعنی محل خرید و فروش کالاها بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری است. به این ترتیب پیشنهاد دادیم که روی واردات و صادرات اجناس سرمایه‌گذاری کنید و البته این سرمایه‌گذاری را با کمک شرکت بازرگانی وانیکس عملی کنید.

مزایای کار با وانیکس

قرارداد مطمئن

تحویل درب انبار

خرید از هر فروشگاهی در سراسر دنیا

چک تضمینی

واریز هزینه خدمات پس از تحویل بار

حواله یوان و دلار

حواله با کارمزد بسیار پایین

حمل دریایی 70 تا 75 روزه از چین

حمل دریایی 20 تا 25 روزه از دبی

حمل هوایی از چین

حمل هوایی 35 تا 45 روزه از چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *