برای ترخیص خودرو چه باید کرد

اینکه این عبارت را در نوار جست و جوی گوگل سرچ کرده‌اید و در حال حاضر مشغول مطالعه کردن این مطلب هستید، نشان از این امر است که هم اکنون در موقعیتی قرار دارید که ماشین‌تان زیر پایتان نیست، حتما به کد تخلفات رانندگی بی توجهی کرده‌اید و در حال طی کردن پروسه ترخیص خودرو خود هستید. خود این مسئله به‌اندازه کافی می‌تواند غم‌انگیز و ناراحت کننده بوده و شما را عصبانی کرده باشد. اکنون اینکه نگران این هم باشید که جهت ترخیص خودرو خود باید چه کارهایی انجام دهید، روا نیست. در ادامه این صفحه از سایت شرکت بازرگانی وانیکس به اینکه برای ترخیص خودرو چه باید کرد خواهیم پرداخت.

واردات کالا با وانیکس تلفن :  ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰  – ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷

ترخیص خودرو
ترخیص خودرو

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

آموزش واردات از چین

در حال حاضر از شما می‌خواهیم لیوان آب خنکی بیاورید و برای چند ثانیه نفس عمیق بکشید. سپس به این فکر کنید این اتفاقی است که رخ داده و هم اکنون بهترین استراتژی ممکن این است که پروسه ترخیص خودرو را آغاز کنید. در حین آب خوردن، شما می‌توانید برای اینکه آب را بر آتش ذهن و همین‌طور دل‌ خود بریزید، مطلب زیر ما را مطالعه کنید که به صورت خلاصه تمام آنچه نیاز است در رابطه با آزاد کردن ماشین از پارگینگ بدانید بیان کرده‌ایم.

برای واردات از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

در ادامه مطلب برای ترخیص خودرو چه باید کرد به شرح مباحث زیر می‌پردازیم:

 • برای ترخیص خودرو چه باید کرد؟
 • برای ترخیص ماشین چه مدارکی لازم است؟
 • برای ترخیص خودرو به کجا مراجعه کنیم؟
 • در چه شرایطی ماشین به پارکینگ انتقال داده می‌شود؟
 • چگونه از منتقل شدن ماشین به پارکینگ پلیس راهور مطلع شوید؟
 • آیا امکان آزاد کردن ماشین توقیف شده بدون نیاز به مراجعه کردن به ستاد مربوط به ترخیص وجود دارد؟
 • چرا باید برای ترخیص کردن خودرو خود از کارشناسان در این حوزه کمک بگیریم؟
 • معرفی شرکت بازرگانی وانیکس

برای ترخیص خودرو چه باید کرد؟

در مرحله اول با تماس گرفتن با پلیس ۱۱۰ و اعلام مشخصات کامل ماشین خود از مکان توقیف آن به وسیله مامور راهنمایی و رانندگی اطلاع پیدا کنید. شایان ذکر است که بعد از انتقال ماشین به پارکینگ پلیس راهور، ماشین شما به مدت ۲۴ ساعت در این پارکینگ توقیف خواهد بود، توجه داشته باشید که در شرایطی امکان دارد این توقیف مدت‌دار باشد و در آن شرایط ماشین شما نیاز است تا مدت اعلام شده توسط پلیس راهور در پارکینگ راهنمایی و رانندگی باقی بماند و بعد از آن شما قادر خواهید بود نسبت به آزاد کردن آن اقدام کنید.

برای خرید یوان با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین کارمزد کلیک کنید.

برای ترخیص خودرو چه باید کرد؟
برای ترخیص خودرو چه باید کرد؟

برای ترخیص ماشین چه مدارکی لازم است؟

مدارکی که شما جهت ترخیص کردن خودرو خود به آن‌ها نیازمند خواهید بود، عبارت هستند از:

 • کارت ماشین، برگ سبز مربوط به خودرو خود، بیمه نامه خودرو همراه با یک کپی از همه مدارک
 • کارت ملی، شناسنامه و همین‌طور گواهینامه شخص همراه با یک کپی از همه مدارک
 • برگه مربوط به تسویه خلافی خودرو همراه با یک نسخه کپی
 • برگه مربوط به پرداخت عوارض شهرداری همراه با یک نسخه کپی

نکته : اگر ماشین توقیف شده به اسم شما نیست، باید از شخص مالک خودرو یک وکالت نامه دریافت کنید. پیش از مراجعه کردن به ستاد ترخیص نیاز است به پارکینگ مکان توقیف ماشین خود مراجعه کرده و برگه مربوط به توقیف ماشین و برگه جریمه‌ای که به همراه آن ارائه می‌شود را دریافت کنید.

برای حمل هوایی از چین با وانیکس در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

برای ترخیص ماشین به کجا مراجعه کنیم؟

بعد از آماده کردن مدارک، شما برای ترخیص کردن ماشین خود نیاز است به ستاد ترخیص ماشین مراجعه کرده و بعد از ارائه دادن مدارک و همین‌طور پرداخت سایر هزینه‌های مربوطه هم‌چون هزینه جرثقیل و پارکینگ (هزینه پارکینگ برای هر روز بین ۲ تا ۳ هزار تومان دریافت می‌شود) در ستاد ترخیص، مجوز آزاد کردن ماشین خود را دریافت خواهید کرد. در مرحله بعد شما قادر خواهید بود جهت تحویل خودرو به پارکینگی که ماشین شما در آن توقیف شده است مراجعه کنید.

در چه شرایطی ماشین به پارکینگ انتقال داده می‌شود؟

علاوه بر پارک کردن در مکان‌های توقف ممنوع و همین‌طور پیاده روها، سرعت داشتن آن هم بیش از حد مجاز و قانونی آن، همراه نداشتن مدارک اصلی خودرو و گواهینامه و همچنین جریمه خلافی بیشتر از یک میلیون تومان می‌تواند باعث توقیف شدن خودرو شما و منتقل شدن آن به پارکینگ پلیس راهور شود.

برای آموزش واردات از چین تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

چگونه از منتقل شدن ماشین به پارکینگ پلیس راهور مطلع شوید؟

برای اطلاع از منتقل شدن اتومبیل خود به پارکینگ پلیس راهور و همین‌طور استعلام خودرو توقیف شده از طریق پیامک، قادر خواهید بود اعداد شماره پلاک ماشین را بدون هیچ حرف یا کلمه ایرانی، به شماره ۳۰۰۰۵۳۵۳ پیامک کنید. همین‌طور جهت اطلاع از مکان توقیف ماشین خود، شما می‌توانید با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید.

آیا امکان آزاد کردن ماشین توقیف شده بدون نیاز به مراجعه کردن به ستاد مربوط به ترخیص وجود دارد؟

بله، کارپرداز یک خدمت جدید از آیتول است که پروسه ترخیص ماشین از پارکینگ پلیس راهور را بدون هیچ نیاز به حضور شخص مالک ماشین، در پارکینگ و همین‌طور ستاد ترخیص، بسیار سریع به انجام می‌رساند. هم‌اکنون شما می‌توانید با مراجعه کردن به این آدرس درخواست‌تان را جهت ترخیص ماشین ثبت کنید تا اشخاص کارشناس کارپرداز در اسرع وقت با شما تماس گرفته و برای مراحل بعدی راهنمایی‌های لازم را برای شما بیان کنند.

چرا باید برای ترخیص کردن ماشین خود از کارشناسان در این حوزه کمک بگیریم؟

آزاد کردن یک وسیله نقلیه مانند ماشین امکان دارد در نگاه اول بسیار آسان بنظر برسد، فقط باید خلافی‌ها را پرداخت کنید، مدارک ضروری را تهیه کرده و در آخر مجوز آزاد کردن ماشین خود را از ستاد ترخیص دریافت کنید. اما آزاد کردن ماشین به همین سادگی نبوده؛ زیرا امکان دارد شما ندانید جهت تهیه کردن یکی از مدارک ضروری باید چه کاری انجام داده یا به کجا مراجعه کنید.

همان‌گونه که بالاتر مشاهده کردید، ترخیص کردن این وسیله نقلیه مدارک نسبتا زیادی نیاز دارد، درصورتی که نتوانستید یکی از آن مدارک لازم را تهیه کنید چطور؟ درصورتی که یکی از آن مدارک مشکل داشت چه؟ درصورتی که به کل مدارک اشتباهی را به ستاد ارائه دادید و درنهایت به مشکل خورید چطور؟

چرا باید برای ترخیص کردن ماشین خود از کارشناسان در این حوزه کمک بگیریم؟
چرا باید برای ترخیص کردن ماشین خود از کارشناسان در این حوزه کمک بگیریم؟

به صورت کلی مراحل ترخیص کردن این وسیله نقلیه کاملا واضح بوده، ولی لازم است بدانید که این مراحل جزئیات خیلی زیادی داشته و طی کردن این فرایند بدون کمک یک متخصص در این حوزه می‌تواند کمی وقت‌گیر و همین‌طور گیج کننده باشد.

در حال حاضر افراد بسیاری وجود دارند که می‌توانند در این حوزه شما را راهنمایی کرده و در تهیه تمام مدارک ضروری و دریافت مجوز آزاد کردن ماشین خود از ستاد ترخیص به شما کمک‌ کنند. از این رو اگر فکر می‌کنید امکان دارد در این حوزه با مشکلاتی مواجه شوید، با متخصصین تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی بگیرید.

اگر دقیقا اطلاعی ندارین که نیاز است به چه فردی مراجعه کنید که در هنگام سپردن همچین کار حائز اهمیتی به وی خیال‌تان راحت باشد، نگران نباشید. در بخش بعدی این مطلب می‌خواهیم شما را با یک شرکت فوق‌العاده آشنا کنیم که نه فقط معتبر بوده، بلکه پرسنل آن نیز به وسیله کارشناسان آموزش دیده‌اند. اگر درباره این شرکت کنجکاو هستید، بخش بعدی این مطلب را از دست ندهید.

ترخیص خودرو با وانیکس

در این مطلب مباحثی در رابطه با ترخیص خودرو برای شما بیان کردیم و نحوه انجام این کار، سایر مدارک مورد نیاز برای انجام آن و اهیمت کمک گرفتن از یک متخصص جهت ترخیص کردن ماشین را برای شما شرح دادیم. اگر قصد دارید برای انجام این کار از متخصصان کمک بگیرید ولی هیچ شخصی را در ذهن نداشته و نمی‌توانید با خیالی راحت این کار را به هر فردی بسپارید، نگران نباشید.

برای انتخاب یک شرکت در ابتدا باید معیارهایی را درنظر بگیرید. منظورمان از معیار این است که شرکت مد نظر شما نیاز است معتبر باشد، کارمندان آن توسط اشخاص حرفه‌ای و کارشناس آموزش دیده باشند و این مسئله که کار شما را به بهترین شکل به انجام می‌رسانند را تضمین کنند. پیدا کردن شرکتی با همچین ویژگی‌هایی سخت است، درسته؟

مطمئنا شرکت‌های این چنین بسیار کمیاب بوده ولی از جمله این مجموعه‌ها می‌توان به مجموعه وارداتی و بازرگانی معتبر وانیکس اشاره کرد. این شرکت با سال‌ها تجربه در این حوزه، هم اکنون آماده ارائه دادن خدمات به شما مراجعه کنندگان عزیز است. همین‌طور این شرکت به منظور آسوده کردن خیال شما یک چک تضمینی ارائه می‌دهد و به این کار انجام کار شما به بهترین شکل را تضمین می‌کند.

شما می‌توانید به این شرکت معتبر مراجعه کنید و کار خود را با خیالی آسوده به آن‌ها بسپارید. از جمله خدمات این شرکت می‌توان به واردات محصول از چین، واردات محصول از دبی، انبارداری در چین، حمل خرده بار و همچنین انبارداری در شهر دبی اشاره کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

تلفن : ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

واردات از چین

خرید از چین

خرید از علی بابا

خرید یوان چین

239 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
آموزش واردات از چین وانیکس