وانیکس > درباره باربری از دبی به ایران چه می‌دانید؟

درباره باربری از دبی به ایران چه می‌دانید؟

برای باربری از دبی به ایران و واردات بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۹۱۹۴۷۹۴۶۶۷ – ۰۲۱۵۲۱۶۷۰۰۰

در این میان ایرانیان نیز می‌توانند به عنوان یک تاجر از این فرصت استفاده کنند و برای دارندگان سایر کسب و کارها از دبی کالا وارد کنند. گاهی هم برخی ممکن است از دوستان و آشنایان خود در دبی درخواست کنند که برای آن‌ها کالاهای مورد نیازشان را خریداری و به ایران ارسال کنند. مسلما آن‌ها هم همانند واردکنندگان نیاز دارند تا درباره نحوه باربری از دبی به ایران بدانند. حال که کمی با اهمیت و سودآوری واردات از دبی آشنا شدید، تا انتهای این نوشتار از مجله وانیکس همراه ما شوید تا بیشتر درباره شیوه‌های باربری از دبی به ایران بدانید.

 

 

روش‌های باربری از دبی به ایران

شرکت‌های باربری در دبی کالاهای سفارشی واردکننده یا هر شخص دیگری را معمولا به صورت دریایی و هوایی به ایران می‌رسانند. در شیوه دریایی محموله‌ها و بارها با کشتی و لنج حمل و به ایران ارسال می‌شوند. در کانتینرهای کشتی بار سفارش دهنده معمولا کمتر یا اندازه یک بار کامل است. به بارهای کمتر از کانتینر خرده بار یا LCL و به باری که اندازه یک کانتینر باشد، FCL گفته می‌شود. زمانی که بار شما کمتر از یک کانتینر باشد، هزینه باربری از دبی به ایران با توجه به حجم بار محاسبه می‌شود. در مقابل اگر بار به اندازه یک کانتینر کامل باشد، باید هزینه اجاره یک کانتینر پرداخت شود.

روش‌های باربری از دبی به ایران

بنابراین، اگر بارهای سفارشی شما حجم و وزن بالایی دارند، آن‌ها را می‌توانید هم با لنج‌ و هم با کانتینر از دبی به ایران ارسال کنید. انتخاب بین این دو به میزان و حجم کالاهای شما بستگی دارد. هزینه جابه‌جایی و حمل بار از دبی با لنج به صورت کلی محاسبه می‌شود. یعنی شما هزینه اجاره یک لنج را به صورت کلی می‌پردازید. اگر هم بار شما به اندازه یک کانتینر کامل است هزینه جابه‌جایی بر اساس مترمکعب یا واحد CBM محاسبه می‌شود. گاهی هم شرکت‌های باربری از دبی به ایران به خاطر اینکه بارهای وارداتی و سفارشی مشتری از نوع فله‌ای هستند، آن‌ها را هم با کشتی به صورت فله ارسال می‌کنند. به بارهای شکر، مواد معدنی و خاک بارهای فله‌ای گفته می‌شود. اگر بار سفارش دهنده از نوع فله‌ای هم باشد، جای نگرانی وجود ندارد و می‌تواند آن‌ها را با کشتی ارسال کنند. هزینه باربری به روش فله‌ای نیز به صورت متفاوت و به اندازه اجاره یک لنج یا کانتینر محاسبه می‌شود.

روش دومی هم که شرکت‌های باربری برای ارسال بار از دبی به ایران به واردکنندگان کالا پیشنهاد می‌دهند، ارسال بار با هواپیما است. این شیوه گران‌تر است اما معمولا محموله‌ها در کمتر از یک روز به ایران می‌رسند. اگر پروازی را انتخاب کنید که متعلق به شرکت‌های هواپیمایی ایرانی باشد، هزینه باربری ارزان‌تر خواهد شد. اگر هم پرواز مستقیم باشد که بار سریع‌تر هم به ایران می‌رسد. در این شیوه عوامل مختلفی مثل وزن کالا، نوع و حجم آن‌ها روی هزینه نهایی حمل بار تاثیر می‌گذارند. از مزیت‌های شیوه ارسال بار با هواپیما از دبی به ایران این است که ترخیص کالا از اداره گمرک و فرودگاه امام خمینی کاملا برنامه‌ریزی شده و به سرعت انجام می‌گیرد و معمولا کسانی که محدودیت زمانی دارند، این شیوه را انتخاب می‌کنند.

بهترین شرکت باربری از دبی به ایران را بشناسید

تجارت و بازرگانی بین‌المللی اکنون بیش از هر زمان دیگری به هم مرتبط هستند. از این رو، شرکت‌ها باید به رقابت ادامه دهند. همانطور که حمل و نقل کالا مطلوب‌تر می‌شود، مشاغل در امارات متحده عربی و دبی فرصتی برای استفاده دارند. یک سرویس توزیع اضافی می‌تواند واردکنندگان را در موقعیت ایده‌آلی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود قرار دهد.

بهترین شرکت باربری از دبی به ایران را بشناسید

شرکت حمل و نقل اوشن فرانت (Oceanfront)

Oceanfront یک شرکت کشتیرانی برجسته در دبی است که راه حل‌های حمل و نقل بین‌المللی و تدارکات را به مشاغل ارائه می‌دهد. این شرکت بیشتر به خاطر ارائه خدمات هوشمندانه و مناسب و سال‌های مداوم فعالیت در این حوزه شناخته شده است. شرکت حمل و نقل اوشن فرانت در دبی، همواره در زمینه ارسال بار با هواپیما و کشتی و شیوه‌های زمینی نیز فعالیت دارد و به طور موثر در زمینه حمل و نقل دریایی خدمات خود را گسترش می‌دهد.

این شرکت در تمامی بنادر و فرودگاه‌های بزرگ در سراسر امارات متحده عربی فعالیت می‌کند. چک لیست خدمات OceanFront در درجه اول شامل موراد زیر است:

 • حمل و نقل هوایی
 • ناوگان دریایی و حمل و نقل بار
 • حمل و نقل و توزیع با استفاده از روش‌های زمینی ارسال کالا مثل پست
 • ترخیص از گمرک

 

 

شرکت امارات ماری‌تایم (Emarat Maritime)

Emarat Maritime به عنوان یک شرکت کشتیرانی پویا در دبی، جزء شرکت باربری شناخته شده در زمینه خدمات لجستیکی در دبی است. این شرکت که در سال ۱۹۹۰ با یک تیم چند ملیتی متشکل از متخصصان بسیار ماهر تأسیس شد، به دلیل تعهد خود به ارائه خدمات با کیفیت و تحویل به موقع معروف شده است.

خدمات اصلی شرکت امارات ماری‌تایم (Emarat Maritime) عبارتند از:

 • مدیریت فنی
 • بیمه و ارائه خدمات فنی
 • برخورداری از کشتی‌های پیشرفته

شرکت باربری Platinum Shipping & Logistic LLC

از سال ۱۹۹۴، Platinum L.L.C.  ریشه‌های عمیقی در صنعت دریایی ایجاد کرده است و به عنوان شرکت پیشرو در حمل و نقل در امارات متحده عربی محسوب می‌شود. پلاتینیوم با چندین دهه تجربه و دانش، خود را به عنوان یک شریک قابل اعتماد معرفی کرده است و به مشتریان خود در سراسر جهان با پیشرفته‌ترین روش‌های حمل و نقل خدمات ارائه می‌کند. پکیج کامل خدمات آن عبارتند شامل موارد زیر هستند:

 • ترخیص از گمرک
 • حمل و نقل دریایی
 • حمل و نقل بار
 • مدیریت ناوگان دریایی و هوایی
 • خدمات حمل و نقل درب به درب
 • انبار و توزیع
 • حمل و نقل زمینی
 • ارائه بیمه مخصوص حمل و نقل دریایی

شرکت باربری Global Shipping & Logistics LLC

به عنوان شریک گروه الشیرواری، Global Shipping & Logistics (GSL) ارائه دهنده خدمات لجستیکی پیشرو در امارات متحده عربی است. این شرکت از سال ۱۹۷۵ فعالیت خود را آغاز کرده است و خدمات مربوط به مدیریت حمل و نقل را ارائه می‌دهد که عبارتند از:

 • انبارهای ساخته شده دمای آن‌ها برای نگه‌داری بارها کنترل می‌شود
 • انبار بار
 • راه حل‌های توزیع

علاوه بر این، شرکت GSL خدمات ۳PL و ۴PL را ارائه می‌دهد که بر عملیات روزانه مدیریت زنجیره تامین مشتریان تمرکز دارد و کل زنجیره تامین و عملیات لجستیکی را برای واردکنندگان کالا بهینه می‌کند.

شرکت AR Shipping LLC

یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های حمل و نقل مستقر در فجیره، AR Shipping LLC یک شرکت خصوصی است که در بنادر اصلی امارات متحده عربی مانند بندر رشید دبی، دبی درای داک و دی ام سی (Dubai Dry Dock & DMC)، بندر جبل علی، بندر شارجه، بندر خالد، بندر خورفکان و بندر حمریه فری فعالیت می کند.

AR shipping LLC، که اساساً به عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌های حمل و نقل بار تأسیس شد، اکنون به یک آژانس قدرتمند تبدیل شده است که تمام نیازهای مشتریان خود را در زمینه بار، مدیریت ناوگان، خدمات ذخیره‌سازی و توزیع در تمام بنادر اصلی امارات و دبی برآورده می‌کند.

شرکت حمل و نقل گلوبلینک وست استار (Globelink West Star)

Globelink یک شرکت مستقر در سنگاپور که ریشه‌های عمیقی در صنعت دریایی امارات متحده عربی برای بیش از سی سال دارد، حضور جهانی عظیمی را به دست آورده است. Globelink با بیش از ۱۳۰ دفتر و فعالیت در ۳ کشور جهان، یک نهاد لجستیک برجسته و بسیار قابل اعتماد در خطوط کشتیرانی دبی است. این شرکت خدماتی که ارائه می‌دهد عبارتند از:

 • لجستیک خودکار
 • خدمات لجستیکی نمایشگاه و اکسپو (Expo)
 • لجستیک پروژه‌ها
 • حمل و نقل کالاهای شکننده

شرکت استالکو (STALCO)

یکی دیگر از بهترین شرکت باربری از دبی به ایران، استالکو است. این شرکت جزء قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های حمل و نقل در دبی محسوب می‌شود و طیف گسترده‌ای از خدمات زیر را ارائه می‌کند:

 • حمل و نقل و فورواردینگ
 • خدمات انبارداری
 • راه‌حل‌های توزیع و لجستیک

شرکت بازارگانی وانیکس (۱xcompany.com)

 • ارائه چک تضمین
 • واردات بدون گمرک با ته لنجی
 • واردات سریع و در کمترین زمان
 • واردات با کارمزد پایین نسبت به سایر شرکت‌ها

باربری از دبی به ایران با وانیکس

باربری از دبی به ایران با وانیکس

وانیکس یک شرکت واسطه‌ معتبر برای واردات از چین و دبی است که می‌تواند به افرادی که قصد راه‌اندازی کسب و کار مستقل دارند، کمک کند. این شرکت روش جدیدی از تجارت را به وجود آورده، بیش از ۱۰ سال سابقه واردات کالا دارد. افراد برای آشنایی بیشتر با خدمات وانیکس می‌توانند به وب‌سایت رسمی مراجعه و با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس گرفته و از مشاوره متخصصان بهره‌مند شوند.

سئوالات متداول درباره باربری از دبی به ایران

 • کجا می‌توانیم آموزش و منابع مربوط به واردات کالاها از دبی را پیدا کنیم؟

منابع آموزشی درباره واردات کالاها از دبی می‌توانند شامل وب‌سایت‌ها، کتب و مقالات، دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری، وبینارها و کارگاه‌های آموزشی باشند. به عنوان مثال منابع ارائه شده توسط سازمان‌های تجاری بین‌المللی، دفاتر بازرگانی و شرکت‌های بازرگانی واسطه همچون وانیکس می‌توانند منابع و آموزش‌های مفیدی را به شما توصیه کنند.

 • آیا باید با کارشناسان حقوقی یا مشاوران تجاری مشورت کنیم؟

بله، مشاوره از کارشناسان حقوقی یا مشاوران تجاری می‌تواند در فرایند واردات کمک کند. آنها می‌توانند شما را در مورد قوانین و مقررات مربوطه، روند گمرکی، انتخاب تامین‌کنندگان معتبر و مسائل مالی و قراردادی راهنمایی کنند. همچنین، آنها می‌توانند شما را در مذاکره و امور مربوط به تجارت بین‌المللی راهنمایی کنند.

باربری از دبی به ایران

Comments (2)

 1. ملکه حیدری
  ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ پاسخ

  ما در شارجه دبی قطعات خودرو داریم که وزن کل آن با بار خالص ۲۲ تن است. حالا باید آنها را به آلماتی قزاقستان منتقل کنیم، من از شرکت های ایرانی فعال در دبی می خواهم که از طریق آنها نقل و انتقالات را انجام دهند. میخواستم بپرسم که آیا این سرویس را انجام میدهید و اگر انجام میدهید در کل هزینه آن چقدر است؟

 2. Malika Haidari
  ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ پاسخ

  We have auto parts in Sharjah Dubai, total weight with net load is 22 tons. Now we have to transfer them to Almaty, Kazakhstan, I ask the Iranian companies active in Dubai to make the transfers through them. I wanted to ask if you do this service and if you do, how much does it cost?

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *