آیا صادرات سیب زمینی ادامه دارد؟

سیب‌زمینی انواع بسیار زیاد و مختلفی داشته که می‌توان آن را دقیقا در ۷ قسمت دسته بندی کرد. اگر بخواهیم انواع مختلف سیب زمینی‌ها را برای شما بیان کنیم می‌توانیم به سفید ‌‌و همینطور زرد، قرمز و حتی چند رنگی اشاره کنیم. سایر این سیب زمینی‌ها از لحاظ رنگ، شکل و همینطور فرم دارای تنوع هستند. صادرات سیب زمینی از گذشته تا کنون انجام می‌شود، اما سوالی که در اینجا پیش می‌آید این است که آیا صادرت سیب زمینی ادامه دارد؟ برای صادرات سیب زمینی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

صادرات سیب زمینی

برای صادرات سیب زمینی با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

درواقع محصول سیب زمینی تنها به دو صورت خام و فرآوری شده و کاملا یخ زده قابل صادر کردن به سایر بازارهای دنیا است. در کشور ما ایران سیب زمینی‌ها در حالت عادی به صورت خام صادر و درواقع یکی از روش‌های ارز آوری محسوب می‌شوند. در ادامه این مطلب به بیان مطالبی در رابطه با صادرات این محصول می‌پردازیم و پاسخ سوال آیا صادرت سیب زمینی ادامه دارد را بیان می‌کنیم، بنابراین همراهمان باشید.

برای صادرات به قطر با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آنچه در مطلب آیا صادرت سیب زمینی ادامه دارد می‌خوانید:

  • بزرگ ترین صادرکنندگان سیب زمینی
  • حائز اهمیت ترین نکات در پروسه صادرات سیب زمینی
  • صادرات سیب زمینی
  • آیا صادرت سیب زمینی ادامه دارد؟
  • روش های تنظیم کردن بازار
  • صادرات سیب زمینی با وانیکس

بزرگ ترین صادرکنندگان سیب زمینی

کشور‌هایی همچون هلند، آمریکا و همینطور بلغارستان از جمله بزرگترین و بهترین صادر کنندگان محصول سیب زمینی در جهان به حساب می‌آیند. اگر قصد صادر کردن سیب زمینی را دارید، نیاز است مراحل صادر کردن سیب زمینی را به نحو احسن یاد بگیرید تا بتوانید در اکثر بازارهای دنیا و همینطور در بین سایر رقبا، یعنی کشورهایی که سیب زمینی صادر می‌کنند، به درآمد مطلوب و خوبی دست پیدا کنید. از جمله بازار‌های هدف جهت صادر کردن سیب زمینی که به شدت توصیه می‌شود به آن توجه داشته باشید کشور عراق است.

برای صادرات خاویار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

بزرگ ترین صادرکنندگان سیب زمینی  
بزرگ ترین صادرکنندگان سیب زمینی

حائز اهمیت ترین نکات در پروسه صادرات سیب زمینی

از جمله روش‌های فوق‌العاده پر سود جهت کسب درآمد، صادر کردن سیب زمینی بوده که شرط موفقیت در این بیزنس این است که با پروسه و مراحل مربوط به صادر کردن این محصول به صورت کامل آشنایی داشته باشید. سیب زمینی این قابلیت را دارد که به صورت کاملا منجمد و پخته شده و حتی سرخ شده هم به کشورهای دیگر صادر شود.

برای صادرات صنایع دستی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

در یادگیری دقیق ‌و کامل مراحل و پروسه صادر کردن سیب زمینی این نکته را نیاز است حتماً یاد بگیرید که کشورهایی در حال حاضر وجود دارند که در چند سال گذشته بیشترین رشد را در صادر کردن محصول سیب زمینی داشته‌اند.

برای واردات کالا از چین با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

اگر بخواهیم این کشورها را نام ببریم باید ابتدا به کشور خودمان ایران و سپس اسپانیا، لهستان و انگلستان اشاره کنیم. کشورهایی هم در حاضر هستند که رشد کاملا منفی در صادر کردن محصول سیب زمینی داشته‌اند. اگر بخواهیم این کشورها را نام ببریم باید به آرژانتین، نیوزیلند و همینطور روسیه اشاره کنیم.

برای صادرات زعفران با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات سیب زمینی

پس از تولید سیب زمینی به صورت کامل، نیاز است از دفتر بازرگانی کارت بازرگانی دریافت کنید. همینطور نیاز است بازار هدف و نحوه بازاریابی برای محصول خود را به خوبی فرا گرفته و سایر مسائل حقوقی برای صادر کردن کالا را بیاموزید. علاوه بر اینها، شما نیاز است بر قوانین ‌و مقررات تجاری حاکم در سایر کشور‌های هدف به نحو احسن تسلط داشته باشید.

برای صادرات به کویت با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

یکی دیگر از مراحل مربوط به صادر کردن سیب زمینی، ارسال محصولات به بنادر و همینطور دریافت تمام مجوز‌‌های بهداشتی است. نیاز است که شما به عنوان تاجر چگونگی دریافت کردن ضمانت نامه‌های بانکی را به صورت کامل یاد بگیرید تا برای دریافت کردن وجه خود دچار هیچ مشکلی نشوید.

برای صادرات شیشه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات سیب زمینی.
صادرات سیب زمینی.

عوارض گمرکی و همچنین محاسبه آن نیز از جمله مراحل صادر کردن سیب زمینی است. علاوه بر اینها شما نیاز است فرمول مربوط به محاسبه کردن قیمت نهایی کالا جهت فروش آن به سایر خریداران خارجی را هم به خوبی آموخته باشید. در کل با آموختن مراحل و پروسه صادرات سیب زمینی، قادر خواهید بود صادرات عالی و موفقی را تجربه کنید.

برای صادرات به عمان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

آیا صادرت سیب زمینی ادامه دارد؟

سخنگوی گمرک ایران بیان کرد: نامه‌ای که‌ از طرف وزارت جهاد کشاورزی برای گمرک بود در مورد ممنوعیت صادرات چهار محصول یعنی گوجه فرنگی، بادمجان، سیب زمینی و همینطور پیاز، با پیگیری‌هایی که انجام گرفت و نظر شفاهی این نهاد درواقع به گمرکات اجرایی کشورمان ایران ابلاغ نشد و صادر کردن این محصولات هم اکنون ممنوع نیست.

برای آشنایی با بهترین کالا برای صادرات کلیک کنید

آقای سیدروح‌الله لطیفی در رابطه با ممنوعیت صادرات یکسری محصولات کشاورزی بیان کرد: بر اساس نامه‌ای که وزارت جهاد کشاورزی داد صادر کردن چهار محصول یعنی گوجه فرنگی، بادمجان، سیب زمینی و همینطور پیاز به خاطر تنظیم بازار بررسی حتما باید ممنوع می‌گردید که به خاطر مباحث کارشناسی، فنی و همینطور تغییر یافتن نظر وزارت جهاد کشاورزی، آن نامه‌ای که از طرف این وزارت بود به گمرکات اجرایی ابلاغ نشد.

برای صادرات به عراق با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

طبق قانون انتزاع، درواقع وزارت جهاد کشاورزی موظف به تولید و همینطور تنظیم کردن بازار در قسمت کشاورزی و گمرک نیز مجری قوانین و همچنین سایر بخشنامه‌های قانونی است. شخص سخنگوی گمرک بیان کرد: به خاطر تغییر یافتن نظر وزارت جهاد کشاورزی کشورمان ایران در سایر گفت‌وگوهای شفاهی این مسئله به گمرکات اجرایی درواقع ابلاغ نشد و این امر که یکسری تغییرات در این تصمیم از طرف وزارت جهاد کشاورزی کشورمان لحاظ شود مقرر گردید.

برای صادرات به ارمنستان با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

همینطور وی بیان کرد: امکان دارد وزارت جهاد کشاورزی کشور ممنوعیت صادر کردن را تبدیل به بیشتر شدن تعرفه عوارض صادراتی کرده و طبق سایر مباحث بیان شده محصولات گلخانه‌ای یعنی گوجه یا بادمجان هم شامل محدودیت یا مشمول افزایش عوارض صادراتی نشود.

برای صادرات انار با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

روش‌های تنظیم کردن بازار

آقای لطیفی بیان کرد: معمولا طبق یکسری روش‌ها جهت تنظیم بازار اقدام می‌شود؛ اولین روش افزایش تعرفه عوارض صادراتی بوده و روش دیگر ممنوعیت صادر کردن محصولاتی که در بازار داخلی بسیار با کمبود روبه‌رو شده‌اند. روش بعدی هم تنظیم کردن بازار با انجام واردات آن هم بدون اینکه بازار صادراتی را از دست بدهیم.

برای صادرات پسته با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

روش‌های تنظیم کردن بازار
روش‌های تنظیم کردن بازار

این شخص تاکید کرد: وارد کردن سایر محصولاتی که مشابه داخلی دارند در این شرایط تحریمی کشور، اصلا مرسوم نبوده و اکثرا از روش سوم جهت تنظیم کردن بازار استفاده نمی‌شود.

برای صادرات به دبی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

صادرات سیب زمینی با وانیکس

در این مطلب در‌ رابطه با صادرات سیب‌ زمینی مباحثی را برای شما بیان کردیم و سوال آیا صادرت سیب زمینی ادامه دارد را پاسخ دادیم. همانطور که متوجه شدید، صادرات این محصول هنوز هم ادامه دارد و اگر شما تصمیم دارید وارد بیزنس صادرات سیب زمینی به کشورهای مختلف شوید، توصیه می‌کنیم خدمات شرکت‌های بازرگانی را مورد استفاده قرار دهید و به سادگی در این کار بسیار عالی، موفق شوید.

برای صادرات تابلو فرش با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

به یک شرکت کاملا معتبر و البته متخصص و کاربلد مراجعه کرده و پس از آشنایی کامل با آن شرکت همکاری خود را با آنها شروع کنید. یکی از شرکت‌های بازرگانی که شما قادر خواهید بود با خیالی آسوده و بدون نگرانی به آنها مراجعه کرده و این کار بسیار حائز اهمیت یعنی صادرات سیب زمینی به کشورهای مختلف را به آنها بسپارید، مجموعه بازرگانی‌ وانیکس است.

برای صادرات حبوبات با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

این شرکت با برخوردار بودن از پرسنلی حرفه‌ای و کاربلد و داشتن سال‌ها تجربه در حال حاضر یکی از بهترین‌ مجموعه‌های بازرگانی محسوب می‌شود که می‌تواند به نحو احسن شما را در صادر کردن این محصول راهنمایی و کمک کند. سایر خدمات شرکت معتبر و کاربلد وانیکس عبارت هستند از واردات کالاهای مختلف از چین، واردات کالاهای مختلف از دبی، واردات رنگ، وارد کردن چراغ قوه و همینطور واردات شال و روسری از کشور چین.

برای صادرات پلاستیک با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان با شرکت بازرگانی وانیکس کلیک کنید

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

167 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست