آموزش واردات کالا از دبی

از آنجایی که دبی یکی از مراکز مهم تجارت های بین‌المللی در خاورمیانه است، آموزش واردات کالا از دبی برای بازرگانان و افراد فعال در تجارت لازم و ضروری است.

واردات کالا با وانیکس تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳– ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

آموزش واردات کالا از دبی

برای واردات از دبی بدون گمرک با کمترین هزینه و در کمترین زمان با شرکت وانیکس تماس بگیرید – تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳- ۰۹۱۹۴۷۰۶۰۳۵

با مجله وانیکس همراه باشید تا در زمینه واردات کالا از دبی، اطلاعات لازم را به دست بیاورید.

برای واردات از دبی با وانیکس کلیک کنید

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

واردات از دبی؛ امری رایج برای تجار ایرانی

دبی از گذشته مرکز  مهم صادرات و واردات برای تجار ایرانی بوده است. کشور امارات و شهر دبی بازاری مناسب برای محصولات کشاورزی ایران هستند و همچنین، برای محصولات صادراتی ایران، پلی برای دسترسی به بازارهای جهانی به شمار می‌روند. محصولاتی مانند شلوار جین، پارچه مانتویی و روسری‌های مشکی از محصولاتی هستند که در برخی موارد در ایران تولید شده، با مارک‌های خارجی به دبی رفته و سپس به صورت قاچاقی دوباره وارد ایران می‌شوند. با توجه به تنوع محصولات و وجود انواع شرکت‌ها و نمایندگی‌ها، باید با مراحل واردات کالا از دبی آشنا باشید تا بتوانید به بهترین نتیجه در این زمینه برسید. در این مطلب از وبلاگ وانیکس به آموزش واردات کالا از دبی پرداخته‌ایم تا بتوانیم شما را در این مسیر همراهی کنیم.

واردات از دبی؛ امری رایج برای تجار ایرانی

 

واردات از دبی نیاز به آشنایی با قوانین کشور امارات متحده و مشاوره و تخصص کافی در این زمینه دارد. در راستای تجارت‌های بین‌المللی دبی، فرد تاجر باید نسبت به موارد مختلفی مانند تعرفه‌های گمرکی، حمل و نقل سریع، چگونگی منبع‌یابی و خرید کالاهای باکیفیت اروپایی از بازارهای دبی اطلاعات کافی داشته باشد.

همچنین می‌توانید برای واردات از چین بدون گمرک این صفحه را باز کنید.

دبی؛ قطب تجارت بین‌الملل در خاورمیانه

دبی مرکز تجارت‌های بین‌المللی در خاورمیانه است. طوری که بیشتر دادوستدهای بزرگ بین کشورهای چین، کره جنوبی و کشورهای عربی در منطقه تجاری دبی انجام می‌گیرند. همچنین نمایندگی‌های بزرگی از برندهای مطرح در این کشور با خط تولید قدرتمند خود، محصولاتی را به بازار ارائه می‌کنند که امکان واردات آن‌ها برای تجار و بازرگانان ایرانی آسان است.

دبی؛ قطب تجارت بین‌الملل در خاورمیانه

وجود سیاست‌های تجاری دولت امارات متحده عربی، امکان واردات و ترخیص کالا از این کشور را راحت‌تر کرده است. طوری که از نظر اقتصادی برای تجار و بازرگانان باصرفه‌تر است. با این وجود باید تمامی مراحل واردات و ترخیص کالا از دبی طبق قوانین پیش برود. از این رو استفاده از ترخیص کاران حرفه‌ای می‌تواند مراحل ورود و ترخیص کالا را از دبی راحت‌تر کند. شما می‌توانید با بهره‌گیری از تجربه متخصصین و ترخیص‌کاران حرفه‌ای در زمینه واردات از دبی مانند وبلاگ وانیکس، از خدمات مشاوران و متخصصین این شرکت در زمینه واردات از دبی راهنمایی بگیرید.

برای استفاده از خدمات انبارداری در چین وانیکس کلیک کنید

برای استفاده از خدمات انبارداری در دبی وانیکس کلیک کنید

مزایای واردات کالا از دبی

واردات کالا از دبی مزایای بسیاری دارد. یکی از آن‌ها امکان واردات از دبی با سرمایه کم برای تجار ایرانی است. همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی به دنبال واردات کالا از دبی باشند. یکی دیگر از مزایای واردات از دبی، نزدیکی این شهر به ایران و مرز مشترک ایران و امارات متحده عربی است؛ که این موضوع باعث کاهش هزینه‌های حمل و نقل و ترخیص کالا از گمرک می‌شود.

مزایای واردات کالا از دبی

واردات از دبی در مورد محصولاتی که از طرف کشورهای دیگر تحریم شده است نیز صدق می‌کند. اگر کالایی از طرف یک کشور اروپایی تحریم شده باشد، ابتدا به این بندر می‌آید و از آن‌جا وارد ایران می‌شود. همچنین هزینه ترخیص کالای وارداتی از دبی در گمرک بسیار کم است. این موضوع باعث شده تا هزینه‌های خدمات بازرگانی نیز تا حد زیادی کاهش پیدا کند. به همین دلیل واردات از دبی به ایران به صرفه و با سرمایه کم نیز امکان‌پذیر است. یکی از قوانین مهم در مورد واردات از دبی دریافت درصدی از کل محصول به عنوان حق گمرک است که پس از ورود کالا به ایران می‌توان آن را پس گرفت. از دیگر مزایای واردات کالا از دبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنوع محصولات در دبی
  • کم بودن هزینه‌های ترخیص کالا
  • تعیین قیمت تمام شده کالای وارداتی در ایران
  • کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای تجار ایرانی به دلیل همسایگی دبی با ایران

برای آموزش واردات تا کسب درآمد بالا با وانیکس و معرفی بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید

آموزش چگونگی واردات کالا از دبی

هر فرد تاجری که قصد واردات کالا از دبی را دارد ابتدا باید با قوانین بین‌المللی و داخلی کشور امارات متحده عربی آشنایی کامل داشته باشد. زیرا که خرید کالا تا زمان انتقال و ترخیص آن باید طبق قوانین بین‌المللی ورود و ترخیص کالا و گمرکات انجام شود. در این بخش مطالب را برای آموزش واردات کالا از دبی برای شما فراهم کرده‌ایم.

آموزش چگونگی واردات کالا از دبی

همچنین شناخت قوانین و مراحل واردات و ترخیص کالا زمان و هزینه زیادی را می‌طلبد که فرد تاجر، به دلیل فعالیت‌های بازرگانی خود نمی‌تواند به آن‌ها بپردازد. بنابراین تجار باید از مشاورین و ترخیص‌کاران حرفه‌ای مانند مشاوران وانیکس در این زمینه مشورت بگیرند تا با توجه به تجربه و دانش این افراد بتوانند فعالیت‌های تجاری خود را با دبی برنامه‌ریزی کنند و اقدام به تجارت کنند.

برای واردات از دبی با لنج کلیک کنید

حتما قبل از واردات کالا به بسته‌بندی آن توجه لازم را داشته باشید. اگر در زمان مناسب به این نکته توجه نکنید در هنگام ترخیص کالا به مشکل بزرگی برمی‌خورید. زیرا بسته‌بندی از طرف بازرس بررسی می‌شود و در صورت عدم تایید، کالا ترخیص نخواهد شد. در زمان امضای قرارداد، یک‌سری توافقات بین طرفین معامله صورت می‌گیرد. برای مثال، مشخص می‌شود که با پیش آمدن هرگونه خسارتی در طی حمل و نقل، کدام طرف قرارداد هزینه را پرداخت خواهد کرد.

توجه داشته باشید که از نظر قانون، اگر در زمان رسیدن بار به مقصد خسارتی به کالاها وارد شود، شخص صادرکننده باید هزینه خسارت را پرداخت کند. این شرایط در زمان توافق اولیه مشخص می‌شود. سپس اظهارنامه در گمرک تنظیم و به مسئولین ارائه می‌شود. بعد از تمامی این مراحل، نوبت به ارسال پروانه صادراتی می‌رسد. در واقع مجوز خروج و برگه سبز گمرکی از طرف صادرکننده به شرکت حمل‌ونقل داده می‌شود و این شرکت موظف خواهد بود که بار را به دقت جابجا کند.

قیمت تمام شده کالای وارداتی

برای محاسبه قیمت تمام شده کالای وارداتی از دبی باید موارد مختلفی مانند هزینه حمل و نقل و هزینه گمرک محاسبه شوند. کالاهایی که وضعیت خاصی دارند، باید با قوانین خاک ایران وارد کشور شوند؛ وگرنه به عنوان کالای قاچاق شناخته می‌شوند. زمانی که یک کالا از بازار دبی به ایران وارد می‌شود، قیمت آن با توجه به میزان تقاضا در بازار ایران تعیین می‌شود. برخی از کالاها تحت هیچ شرایطی مجوز ورود به ایران را ندارند؛ مانند مواد مخدر و نوشیدنی‌های الکلی. کشور صادرکننده نیز تاثیری در این ممنوعیت ندارد.

نکات مهم در واردات کالا از دبی

پس از آموزش واردات کالا از دبی باید به این نکته توجه داشته باشیم که واردات از دبی امتیازات بسیاری برای تجار دارد اما باید این پروسه تجاری را شناخت و در این زمینه تخصص کافی را به دست آورد. افرادی که در تجارت خارجی فعالیت دارند، می‌توانند سود خوبی از واردات کالاهای مختلف از دبی کسب کنند. در هنگام واردات از دبی باید مشخصات کالا را از فروشنده اماراتی بگیرید و آن را به همراه قیمت مورد نظر در اظهارنامه گمرکی ثبت کنید.

نکات مهم در واردات کالا از دبی

قیمتی که در این اظهارنامه ثبت می‌شود، قیمت نهایی کالا نیست و باید هزینه حمل و نقل و بیمه کالا را نیز در قیمت نهایی محاسبه کنیم. اگر کالای مورد نظر نیاز به اخذ مجوز صادرات داشت، باید مجوز آن را مطابق با قوانین کشور ایران اخذ کنیم. برای مثال اگر می‌خواهید از دبی پوشاکی وارد کنید که طبق قوانین ایران ممنوع باشد، باید این کالا را از لیست خود حذف کنید تا دچار مشکل در روند واردات کالا نشوید.

آشنایی با شرکت‌های بازرگانی فعال در دبی

اگر قصد تجارت در بازار دبی را دارید، باید از یک شرکت بازرگانی که در این زمینه در دبی فعالیت می‌کند کمک بگیرید یا کار خود را به نمایندگان آن شرکت محول کنید. زیرا این شرکت‌ها ترخیص‌کنندگان و متخصصین حرفه‌ای را برای تجارت و واردات محصولات مختلف به کار می‌گیرند تا در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن، بهترین روش را به شما ارائه دهند. در این صورت، قیمت تمام شده برای کالای مورد نظر کاهش می‌یابد و سرمایه‌گذار می‌تواند سود خوبی را از این طریق در زمینه واردات کالا کسب کند.

بنابراین اگر با این شرکت‌ها و قوانین واردات آشنایی داشته باشید، می‌توانید سود بیشتری از واردات انواع محصولات کسب کنید. واضح است که به دلیل موقعیت جغرافیایی دبی و کشور امارات، ترخیص کالاهای وارداتی از این کشور در حوزه خلیج فارس انجام می‌شود. می‌توان گفت که یکی از موارد تاثیرگذار در رونق تجارت در خلیج فارس، ترخیص کالا در این محدوده است. افرادی که اقدام به واردات به صورت شخصی می‌کنند، می‌توانند از طریق شرکت‌های ترخیص کالا اقدام کنند و کار ترخیص خود را انجام دهند.

بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات از دبی

پرسودترین کالاها برای واردات از دبی

پس از این که آموزش واردات کالا از دبی را به طور کامل یاد گرفتید، بهتر است که با پرسودترین و پرتعدادترین کالاهای وارداتی از دبی آشنا شوید. بیشترین کالاهایی که از دبی وارد ایران می‌شوند، انواع لباس و پارچه هستند. از کالاهای دیگری که مورد توجه بازرگانان بسیاری قرار دارند، لوازم آرایشی است که واردات از دبی در این زمینه نیز بسیار زیاد است. از دیگر کالاهای پرسود برای واردات از دبی می‌توان به تلفن همراه و لوازم جانبی آن، لپتاپ، دوربین‌های دیجیتالی، لوازم خانگی، وسایل نقلیه موتوری، ذرت دامی و شکر اشاره کرد که محبوبیت بالایی در بین واردکنندگان دارند.

با آموزش واردات کالا از دبی، تجارتی پرسود را تجربه کنید

با آموزش واردات کالا از دبی، تجارتی پرسود را تجربه کنید

واردات کالا از دبی مزایای بسیاری از جمله معافیت از پرداخت هزینه برای ترخیص کالا در گمرکات کشور امارات متحده عربی، دارد. با آموزش واردات کالا از دبی می‌توانید از کالاهای پرسود اطلاع داشته باشید و بنابراین، روی کالاهایی دست بگذارید که می‌توانند باعث سود هرچه بیشتر شما شوند. در این مطلب با مزایای واردات کالا از دبی و روند این تجارت آشنا شدیم و نکاتی مهم برای واردات محصولات مختلف از کشور امارات به شما ارائه دادیم. شما می‌توانید صفر تا صد مسیر واردات کالا از دبی را به وانیکس بسپارید. افراد متخصص و ترخیص‌کاران ما در مجموعه وانیکس با پشتیبانی ۲۴ ساعته خود، همواره آماده خدمت‌رسانی به شما در زمینه واردات کالا از دبی هستند.

۰/۵ (۰ نظر)

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید تلفن : ۰۲۱۸۸۸۵۲۰۱۳

33 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست